Wszędzie tam gdzie liczy się niezawodność i doświadczenie

0 +
Lat doświadczenia
800 +
Tysięcy użytkowników

Jesteśmy od lat. Realizowaliśmy pokazy robotów w kopalniach kghm, konferencje tv live w środku skaczącego tłumu podczas festiwalu, konkursy djskie z zastosowaniem aplikacji muzycznych mierzące czas odsłuchu djów, imprezy na dachach wieżowców, imprezy na stokach narciarskich czy objazdowe road tury po wybrzeżu, ale naszym nr jeden są wielkie festiwale. Robimy to od lat I jesteśmy godni zaufania, z nami zawsze wychodzi!

System SILENT DISCO to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą organizować imprezy w oryginalny sposób. Silent disco to forma zabawy, w której uczestnicy otrzymują specjalne słuchawki bezprzewodowe, przez które słyszą muzykę odtwarzaną przez DJ-a lub z playlisty. Dzięki temu, że każdy słyszy muzykę tylko przez swoje słuchawki, można organizować imprezy w miejscach, gdzie zwykle jest zakaz hałasu, np. na jachtach, w teatrach, kinach, czy nawet w cichych parkach.

Wynajem słuchawek to również świetne rozwiązanie dla organizatorów festiwali, klubów czy koncertów, gdzie na jednej scenie grają różne zespoły lub DJ-e. Dzięki systemowi SILENT DISCO, można zorganizować tzw. silent party, gdzie każdy uczestnik wybiera muzykę, która odpowiada jego gustowi, a na ekranie wyświetlają się kolory odpowiadające danej stacji, co pozwala na jeszcze większą integrację i zabawę.

Firmy, które nam zaufały:

– https://lech.pl/
– https://www.rockstarenergy.com/

– https://www.pernod-ricard.com/pl/locations/poland

– https://orangewarsawfestival.pl/pl

– https://www.orange.pl/

– https://opener.pl/

– https://www.luxmed.pl/

– https://kghm.com/

– https://livefestival.pl/

– https://www.teatr-capitol.pl/

– https://alterart.pl/en/

  • Silent Disco Warszawa
  • Silent Disco Łódź
  • Silent Disco Poznań
  • Silent Disco Gdańsk
  • Silent Disco Kraków
  • Silent Disco Sopot
  • Silent Disco Katowice

Jak działamy? To proste!

Wyceń
Umowa
Wysyłka
Zwrot
Kontakt
Dane firmy
Wysyłka / Odbiór

Sprzedaż słuchawek

Jeśli chciałbyś kupić zestawy słuchawek na własność odezwij się do nas przez formularz kontaktowy na dole strony. Postaramy się odpowiedzieć w 24h 🙂